Address

Центральний ринок (критий), секція 19
Будинок Торгівлі 1 поверх, відділ 119

Address

+380 67 470 56 88

Наша історія

Наша історія почалася у 2015. Я Олена, мама,трьох донечок, мріяла про справу свого життя, яка надихатиме мене щодня. І вона зявилася в моєму житті, але через біль та складнощі.

Моїй донечці Марії, було 4 рочки, ми стикнулись з дуже нестандартною проблемою, це алергія на всі штучні складники в будь якій їжі (мясо, риба, ковбаса, кисломолочні продукти, сир, гастрономна продукція, кондитерка, хліб). Отже я повинна була навчитися робити абсолютно все власноруч (домашня випічка, концервація, цукати з фруктів і навідь ковбаса та сосиски). Це випробування в подальшому дуже допомогло, мені здається що у Маші була потужна місія – допомогти мені в пошуку справи мого життя.

Одного дня я повернулася додому і, як то кажуть “картіна маслом”. За столом сидить моя чотирирічна донька міцно тримає креманку з сиром і їсть її з неймовірною дитячою насолодою, ложкою. В голові несеться материнських жах… “ знову алергія”. Зі словами :”ну Машуня, де ти це знайшла”, лечу до дитини в готовності відібрати це будь якою ціною. «Мені папа дозволив. Мама спробуй як смачно!!!». В цей момент мене почав заспокоювати чоловік, який щойно повернувся з відрядження з Вінниці, мовляв що знайшов випадково приватну сироварню, і після того як він пояснив що в нас така ситуація з Машунькою, його запевнили, що в них тільки 100 % натуральні продукти. Я не повірила, і вже подумки пригадувала де наші ліки; “Давай все таки зачекаємо до ранку, якщо знову те саме, я відвезу все назад”. Я погодилася. І вранці я була водночас і здивована і шокована і щаслива мама, на тілі моєї крихітки і сліду нема від алергії. Так ми познайомились з «Аверса», які варять найсмачнішу Рікотту, Моцареллу, Качетту і Качоковалло.

В якийсь момент нам запропонували поміркувати над тим щоб представляти продукцію в Черкасах, пояснюючи це тим що саме в нашому місті поки що немає представників цієї сироварні, і ми настільки натхненні що в нас обов’язково все вийде. І вийшло! Мені прийшла до душі ця ідея, я дуже серйозно віднеслася до цього питання, але водночас я для себе зрозуміла… “на одній моцареллі далеко не поїдеш”, я вже була налаштована знайти схожих виробників «живої продукції» і вже знала чого хочу. Далі я активно почала пошуки продукції з коровячого, козиного та овечого молока і мені вдалося. Для мене пріоритетні були виробники які тримають стандарт якості своєї сироварні, але тільки Маша могла дати 100 % остаточну відповідь.

В осени 2015 я почала відвідувати крупні фестивалі в Києві і Львові в пошуках найкращих. Ми відібрали для себе кілька виробників які спеціалізувались на окремих видах сиру, такі як : “Бабині кози”, «Еко Карпати» «Доообра Ферма» “Селиська сироварня”, “Пастарель” і багато інших.

В чому ми можемо вам допомогти і як вирішити вашу проблему?

Я сама маю досвід з алергічною дитиною, ми маємо продукцію безлактозну, вегетаріанську, для людей хворих на діабет, для годуючих мам та вагітних.

Ви поласуєте найкращими сирами які виготовлені на українських сироварнях, із чітким збереженням рецептури та дотриманням технологічного процесу. Всі товари мають сертифікати якості. Ми пропонуємо біологічно чистий і повністю натуральний продукт.

Назва нашого підприємства — це також сир. Моцарелу з коров’ячого молока в Італії називають fior di late, що в перекладі на українську мову означає «молочна квітка». Ми маємо власну філософію і користуємося принципом: «Зроби все сам, бо ніхто краще за тебе не зробить».

В нас відкрито дві точки продажі у місті Черкаси, кількість виробників з якими ми співпрацюємо збільшилась в кілька разів. Наші сири можна також скуштувати під гідний акомпанемент смачного вина в деяких ресторанах нашого міста. Мене так само надихає моя справа, с того самого ранку, коли зрозуміла цінність нашого відкриття, і що я отримаю справжнє задоволення якщо поділюся своїм досвідом, як досвідчена мама, як звичайна людина яка дбає про харчування своєї родини і як жінка, якій близьке до душі прекрасне, бо смачна їжа це приємно, це задоволення і щось що дійсно прикрашає наше життя. До зустрічі.

Вся продукция

Всі результати пошуку
Кошик